Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

2 miliardy złotych na media publiczne zamiast na onkologię. Burza po geście posłanki PiS

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 lutego 2020 r. o 09:12 Powrót do artykułu
pisowska farma trolli już nie wyrabia z dodawaniem komentarzy mających przykryć te negatywne wpisy wkurzonych ludzi he he
 Przecież to typowe dla kasty PiS. Złapiesz PiSióra na kradzieży powie że inni też kradną a najbardziej PO, oburza cię chamskie zachowanie PiSióra zaraz będzie że inni są gorsi. To taka zakłamana i plugawa mentalność tej kasty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gównoburza, odwracają uwagę. Lada chwila glosowanie w knesejmie nad oddadniem naszych surowców! Trwają prace nad zmianą Prawa geologiczno-górniczego: surowce będą wydobywać zydohamerykanskie korporacje. Wpisz na jutubie "tytko krzysztof", lub kanał "jarosiewicz".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z posłami platformy ich skandalicznymi ciągłymi występami, co z KODziarzami i hejterami Kidawy i ich zagrzewanie przez słabą i niemądrą Kidawę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
M.in. na genialny film o idolu Kurskiego, genialnym Zenku Martyniuku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największy wstyd na świecie to być pisowcem i katolikiem jednocześnie. To największa obelga jaką w życiu słyszałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwykła manipulacja w którą tradycyjnie wpisuje się sztandar ludu, chciałem przypomnieć, o Jachirze, Kidawie, hejterów kodowskich Kidawy, Nitrasa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nprawdę to nie ja jestem z platformy od KODu Kidawy hejterskiego :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rządzi jednak sekta smoleńska. Niszczą nasz kraj i jest to smutne, że Polacy ze wschodu i południa dali się nabrać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
caly PIS na jednym zdjęciu, nic dodać nic ująć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze zamiast abonamentu dotacja jak w innych krajach i bardzo dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z posłami platformy ich skandalicznymi ciągłymi występami, co z KODziarzami i hejterami Kidawy i ich zagrzewanie przez słabą i niemądrą Kidawę
 nie przepadam za Adamem z Lublina, ale w tym wypadku zgadzam się, zachowanie KOD-awy było skandaliczne, misiaczki z najemnym cyrkiem chamów w Pucku, z tzw. brygady lotnej KODerastów. To eliminuje tę kobietę z listy potencjalnych ludzi którym można zaufać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BREJZIAKI SPUSZCZONE ZE SMYCZY - TROLLING 100%
 Brejziakom niczego nie udowodniono, natomiast dzialanie FARMY jest faktem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gównoburza, Zwykła manipulacja w którą tradycyjnie wpisuje się sztandar ludu, chciałem przypomnieć, o Jachirze, Kidawie, hejterów kodowskich Kidawy, Nitrasa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z posłami platformy ich skandalicznymi ciągłymi występami, co z KODziarzami i hejterami Kidawy i ich zagrzewanie przez słabą i niemądrą Kidawę
nie przepadam za Adamem z Lublina, ale w tym wypadku zgadzam się, zachowanie KOD-awy było skandaliczne, misiaczki z najemnym cyrkiem chamów w Pucku, z tzw. brygady lotnej KODerastów. To eliminuje tę kobietę z listy potencjalnych ludzi którym można zaufać.
Tylko że - jestem tego pewny - tym razem za Adama z Lublina podszył się ten sam idiota, który co jakiś czas pokdrada mojego nicka i wypisuje proPiSowskie bzdury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Joanna LIchocka, posłanka PiS, dziennikarka, autorka lub współautorka takich hitów jak "Mgła" (wiadomo jaka, bo zdradziecka), "Prezydent" (też wiadomo jaki, bo jedynie słuszny), "Przebudzenie" (też wiadomo jakie, bo to comiesięczne) itd. W międzyczasie udział w Antysalonie niejakiego pana Ziemkiewicza, w klubach Gazety Polskiej, nie wspominając już dziwnych i jakoś mocno stronniczych debat prezydenckich w jednej z czołowych tv. Czy trzeba więcej, by stwierdzić, że to jedynie słuszna parlamentarzystka postawiona na pierwszy ogień w walce o kasę dla rządowych mediów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BREJZIAKI SPUSZCZONE ZE SMYCZY - TROLLING 100% - Takie Farmy jak w Inowrocławiu, u nas są też takie dewelopersko-platformerskie farmy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto Kaczyński, Rydzyk, Jędraszewski i inni pisowcy pod jedną postacią wyrażają swój stosunek do Polaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nprawdę to nie ja jestem z platformy od KODu Kidawy hejterskiego :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eutanazja!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas na zmiany , ani PIS ani PO. Ci ludzie już za bardzo okopali się w polityce. Trzeba wpuścić świeże powietrze bo od lat coraz bardziej śmierdzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 27

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...